Guaruja - Praia Do Tombo - Apartamento
| Wi-Fi WiFi | Zwembad Buitenzwembad | Eigen strand Strandtoegang |
| Kindvriendelijk Kinderzwembad Speelzaal | Airconditioning | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
2-slaapkamer Guaruja - Praia Do Tombo - Apartamento heeft een eersteklas ligging op 11-minuten loopafstand tot het Mirante do Morro da Caixa D'Água en biedt plaats aan maximaal 5 gasten. Het 2-badkamer appartement ligt op een klein stukje lopen van het strand Asturias en biedt een buitenzwembad.
Dit appartement van 63 m² is gelegen in de Praia do Tombo wijk van Guarujá op 50 km van het station Pref Saladino. Guaruja - Praia Do Tombo - Apartamento ligt binnen 10 rijden van beroemde Santos Yachtclub. De Basiliek van Santo Antônio do Embaré is op 7 km van de accommodatie genesteld.
Het appartement heeft een balkon en een volledig uitgeruste keuken met airconditioning voor optimaal comfort. Een hoogtepunt van deze accommodatie voor gasten is de aanwezigheid van badlakens in de badkamer. Er is ook een apart toilet en een douche.
Guaruja - Praia Do Tombo - Apartamento biedt een complete keuken.
- Locale bezienswaardigheiden
- Andradas Fort1,3 km
- Feirinha das Asturias550 m
- Guaiuba Beach1,8 km
- het strand Asturias750 m
- Icanhema Hill2,2 km
- Praia do Tombo200 m
- Uitkijkpunt Morro da Caixa D'Agua650 m
- Praia do Bueno1,2 km
- Luchthavens
- Luchthaven Congonhas93 km
- Treinstations
- Maua43 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- Lift
Horeca
- Keukengerei
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Buitenzwembad
- Strandtoegang
- Barbecuefaciliteiten
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Koffie- en theefaciliteiten
- Wasmachine
- Flat-screen TV
- Kinderzwembad
- Speelzaal
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Wat zijn de bekendste toeristische attracties in de buurt van Guaruja - Praia Do Tombo - Apartamento?
Gasten van Guaruja - Praia Do Tombo - Apartamento kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, het Mirante do Morro da Caixa D'Água, op 11 minuten te voet vandaan. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn de Basiliek van Santo Antônio do Embaré (7 km) en Santos Yachtclub (2 km). - ❓
Hoe ver is het stadscentrum van Guaruja - Praia Do Tombo - Apartamento?
Het duurt 30 minuten lopen om van Guaruja - Praia Do Tombo - Apartamento naar het stadscentrum te komen. - ❓
Wat is de prijs van het boeken van Guaruja - Praia Do Tombo - Apartamento?
De prijs van het boeken van Guaruja - Praia Do Tombo - Apartamento is $85. - ❓
Waar kan ik mijn voertuig achterlaten tijdens het verblijf in Guaruja - Praia Do Tombo - Apartamento?
Guaruja - Praia Do Tombo - Apartamento heeft gratis privéparkeerplaatsen. - ❓
Wat is de grootte van Guaruja - Praia Do Tombo - Apartamento?
Guaruja - Praia Do Tombo - Apartamento bestaat uit 63 vierkante meters. - ❓
Heeft Guaruja - Praia Do Tombo - Apartamento een eigen zwembad?
Guaruja - Praia Do Tombo - Apartamento heeft, natuurlijk, een zwembad.